pl
en
fr
de
it
ru
ua
+48 506 100 408
+48 62 764 76 11
Poniedziałek - Piątek 8.00 – 17.00
Sobota 8.00 – 14.00
Analizatory spalin Tachografy

TACHOGRAFY ANALOGOWE

Tachografy to urządzenia pomiarowe, które rejestrują dystans pokonany przez kierowcę, czas samej jazdy oraz szereg innych parametrów, tj.: prędkość, z jaką porusza się pojazd czy czas przeznaczony przez kierującego na odpoczynek na trasie. Dzielą się na dwa podstawowe typy: analogowe oraz cyfrowe.
Wersja analogowa urządzeń pojawiła się na rynku jako pierwsze i choć modele cyfrowe cieszą się dzisiaj większą popularnością, to tachografy analogowe nadal są w użytku.

Serwis, montaż i naprawa
Tachografy analogowe różnią się między sobą w sposobie dokumentowania aktywności pojazdu i kierowcy. Nowsze wersje sprzętu gromadzą dane automatycznie, zapisując je za pomocą grubych linii nanoszonych na wykresówkę. Niezależnie od tego, jakim urządzeniem pomiarowym Państwo dysponujecie, odwiedzając nasz serwis możecie Państwo liczyć na fachową pomoc oraz szybką i sprawną naprawę sprzętu.

Profesjonalna pomoc
Nasz wykwalifikowany zespół poradzi sobie z drobną naprawą, jak i większymi usterkami tachografu analogowego. Nasi fachowcy zaradzą w przypadku zepsutego czujnika czy problemów z zapisem danych, czyli najczęstszym rodzajem usterek systemu do dokumentowania aktywności kierowcy, jak i z naprawą rzadziej spotykanych wad sprzętu. Na życzenie klienta zajmiemy się także w naszym serwisie montażem urządzenia oraz pomożemy w procesie jego legalizacji.

OGRANICZNIKI PRĘDKOŚCI DLA KIEROWCÓW

Kierowcy, którzy korzystają z naszych usług mogą nam zlecić nie tylko montaż, serwis czy naprawę tachografu analogowego – zaopatrujemy kierowców także w ograniczniki prędkości oraz inne akcesoria do pomiarów parametrów.
Ograniczniki prędkości to urządzenia, które poprzez monitorowanie prędkości pojazdu, mają zwiększać bezpieczeństwo na drogach. Oprócz montażu, zajmiemy się także na życzenie klienta konfiguracją ogranicznika.

Oferowane przez nas ograniczniki to urządzenia wysokiej klasy, są wygodne w użytkowaniu i rzadko ulegają awariom. Korzystanie z nich polecamy kierowcom ciężarowym oraz właścicielom aut osobowych. Zachęcamy także do kontaktu z naszym serwisem – chętnie odpowiemy na Państwa pytania.