Kalisz
Kepno
Jarocin
Zduńska Wola

TACHOGRAFY CYFROWE SMART 4.1

Tachografy cyfrowe zagościły na dobre na drogach w 2006 roku. Od tego czasu urządzenia do pomiaru prędkości, rejestrowania liczby pokonanych kilometrów oraz czasu aktywności kierowcy, są nieustannie doskonalone, a korzystanie z nich wymaga od kierowcy coraz mniejszego zaangażowania. Obsługa cyfrowych modeli do gromadzenia danych jest najczęściej bardzo intuicyjna i nie nastręcza żadnych problemów. Podobnie jest z montażem - jest on stosunkowo prosty w porównaniu ze starszymi wersjami urządzenia.

Montaż, szybki serwis i naprawa
Od wielu lat zajmujemy się montażem oraz serwisowaniem tachometrów cyfrowych różnego typu. Po pomoc często zgłaszają się do nas kierowcy, którzy chcą zamontować urządzenie, ale i naprawić drobną usterkę. Lista awarii, która może nam się przytrafić w bazie lub na trasie jest długa, ale do najczęstszych błędów systemu dochodzi w momencie, kiedy w okienku menu wyświetli nam się komunikat: “błąd czujnika ruchu”. Urządzenie może też podawać błędne pomiary czasu jazdy czy postoju. Bez względu na to, z jakim problemem mają Państwo do czynienia, w naszym serwisie dokonamy dla Państwa profesjonalnej diagnozy oraz błyskawicznej naprawy tachografu cyfrowego.

Skontaktuj się z nami
Zachęcamy Państwa do wizyty w naszym profesjonalnym serwisie, w którym zajmujemy się montażem oraz naprawą tachografów analogowych i cyfrowych. Zaopatrzycie się u nas Państwo także w inny rodzaj sprzętu do pojazdów i mniejsze akcesoria samochodowe. Nasi  wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania związane z naprawą tachografów cyfrowych i analogowych . Można  się  kontaktować z naszym serwisem mailowo oraz telefonicznie.

 

 

STONERIDGE 4.1