Kalisz
Kepno
Jarocin
Zduńska Wola

CB RADIO Oferujemy:

CB Radio oraz radiotelefony to urządzenia, które kierowcy często mają pod ręka i po które sięgają, żeby poinformować innych uczestników ruchu drogowego o wydłużającym się korku, zmianie organizacji ruchu czy kolizji. Naszym klientom pomagamy w montażu odbiorników i doborze odpowiedniego osprzętu. Zajmujemy się także strojeniem anteny i konfiguracją stacji odbiorczych.

Żeby stać się posiadaczem CB radia nie są potrzebne żadne zezwolenia. Instalacja do odbierania komunikatów od innych kierowców to przydatny gadżet ułatwiający jazdę, bez którego trudno się obejść wielu właścicielom aut. Użytkownicy CB radia przekazują sobie informacje posługując się swoistym slangiem. Wśród wielu dostępnych kanałów istnieją trzy najważniejsze - 9, 19 oraz 28. Pierwszy z nich to kanał ratunkowy, który służy do wzywania pomocy w nagłych przypadkach. Ustawiając kanał 19 dowiemy się natomiast, co dzieje się na drodze. Ostatnie z wymienionych pasm służy do wymiany informacji bazowych.

Wśród kierowców nie brakuje jednak też zwolenników krótkich fal. W ich przypadku najlepiej sprawdzają się radiotelefony, choć w tym przypadku właściciel auta musi już posiadać niezbędne zezwolenia. Kierowców, którzy potrzebują pomocy przy modyfikacji radiotelefonów bądź ustawieniu i montażu anten, zachęcamy do kontaktu. Oprócz prac związanych z CB radiem oraz radiotelefonami, chętnie podejmiemy się także innych prac. Kierowcy, którzy chcą zamontować w pojeździe nawigację także mogą się do nas zgłosić po pomoc. Podobnie jak właściciele aut, którzy potrzebują sprawnie działającego tachografu.