Kalisz
Kepno
Jarocin
Zduńska Wola

TACHOGRAFY ANALOGOWE

Tachografy to urządzenia pomiarowe, które rejestrują dystans pokonany przez kierowcę, czas samej jazdy oraz szereg innych parametrów, tj.: prędkość, z jaką porusza się pojazd czy czas przeznaczony przez kierującego na odpoczynek na trasie. Dzielą się na dwa podstawowe typy: analogowe oraz cyfrowe.
Wersja analogowa urządzeń pojawiła się na rynku jako pierwsze i choć modele cyfrowe cieszą się dzisiaj większą popularnością, to tachografy analogowe nadal są w użytku.

Serwis, montaż i naprawa
Tachografy   analogowe  różnią  się  między  sobą  w  sposobie  dokumentowania  aktywności  pojazdu i kierowcy. Nowsze wersje sprzętu gromadzą dane automatycznie, zapisując je za pomocą grubych linii nanoszonych na wykresówkę. Niezależnie od tego, jakim urządzeniem pomiarowym Państwo dysponujecie,  odwiedzając  nasz  serwis  możecie  Państwo  liczyć  na  fachową  pomoc  oraz  szybką i sprawną naprawę sprzętu.

Profesjonalna pomoc
Nasz wykwalifikowany zespół poradzi sobie z drobną naprawą, jak i większymi usterkami tachografu analogowego. Nasi fachowcy zaradzą w przypadku zepsutego czujnika czy problemów z zapisem danych, czyli najczęstszym rodzajem usterek systemu  do  dokumentowania  aktywności  kierowcy,  jak i z naprawą rzadziej spotykanych wad sprzętu. Na życzenie klienta zajmiemy się także w naszym serwisie montażem urządzenia oraz pomożemy w procesie jego legalizacji.